piątek, 13 stycznia 2012

Chanel Peridot

Kochane, pamiętacie absolutny hit tegorocznej jesieni pośród lakierów do paznokci? Mowa tu o słynnym już Chanel Peridot.
Nie mam żadnego kosmetyku tej firmy, żaden nigdy zresztą nie zwrócił na siebie mojej uwagi (no może oprócz bronzera w musie, ale cena skutecznie odstrasza). Natomiast ten lakier od razu przyciągnął moją uwagę. Piękny metaliczny, złoto-zielony kolor. Zakochałam się ;-). Jednak ani na chwile nie pomyślałam, aby wydać 100zł na lakier do paznokci, więc stwierdziłam - trudno. Ale od Agi (http://agusiak747.blogspot.com/) dowiedziałam się, że idealnym zastępcą Peridot'a jest lakier Golden Rose z serii Paris nr 335. Ucieszona weszłam na stronę firmy, z chęcią zamówienia lakieru, ale niestety, zostały wyprzedane. No cóż, zrezygnowałam więc. A wczoraj całkiem przypadkowo znalazłam się w Sephorze. Podeszłam do lakierów, które były przecenione. Popatrzyłam, że są złote, niebieskie, fioletowe... Z niechęcią podniosłam jeden złoty i ku mojemu zaskoczeniu mienił się on również na zielono! No to możecie sobie tylko wyobrazić moje uradowanie ;-)! Pobiegłam do kasy, zapłaciłam i jestem bardzo zadowolona! Lakier o którym mowa ma numer 68 i aktualnie na promocji kosztuje...9zł! Więc w kieszeni zostało 91zł, a odpowiednik godny polecenia ;-). Moje koleżanki nie mogły się dziś skupić na niczym innym, tylko na moich paznokciach, intensywnie obserwowały tego "kameleona" ;-).
Oczywiście bardzo trudno pokazać efekt aparatem (zwłaszcza tak marnej jakości jak mój), ale wierzcie mi na słowo-kolor boski :-)!
I jak, podoba Wam się?

15 komentarzy:

 1. Gratuluję zakupu! :D Jest też chyba dosyć podoby z Wibo, jeśli pamiętam... Ale może nie aż tak bardzo podobny ;) ten lakier z GR rozsławiła Paulina z WomanLand :)

  OdpowiedzUsuń
 2. PS. Wszystko z YT w porządku? Bo ja się od 3 dni w ogóle zalogować nie mogę :<

  OdpowiedzUsuń
 3. kolor niesamowity :) taki oryginalny

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No to zrobiłaś mi ochotę, kochana! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. ja wczoraj pisałam o jeszcze jednym zamienniku tego koloru :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ten z chanel to naprawde robi wrazenie :) ale w zyciu nie dalabym tyle za lakier :P A zamiennik bardzo fajnie widze sprawdzil sie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. niezbyt podoba mi się kolorek ;d

  OdpowiedzUsuń
 9. ale fajny kolor! :d a ogólnie, to swietny blog! :D wpadnij do mnie :* obserwuj, jesli Ci sie blog podoba (:

  OdpowiedzUsuń
 10. chyba się skuszę na ten zamiennik ;D

  OdpowiedzUsuń