środa, 27 listopada 2013

Rimmel Apocalips

Przy okazji każdej promocji w Rossmannie zewsząd dobiegają zachwyty i recenzję nad - właściwie sama nie wiem jak to nazwać- "lakiero-szminko-błyszczykiem" marki Rimmel z serii Apocalips. 


Myślałam, że tym razem kompletnie nie skorzystam z promocji -40% na wszystkie kosmetyki kolorowe (trwa ona do jutra, tj. 28.11.2013r.), lakierów, tuszów, cieni itp. ci u mnie przecież dostatek. Ale jakże się myliłam...


Tak więc jak widać, stałam się szczęśliwą posiadaczką owego cuda. Wybrałam ponoć najsłynniejszy odcień 501 Stellar (mój aparat przekłamał odcień, z tego względu powyżej jest zdjęcie z realnymi odcieniami).


Kolor jest powiedziałabym intensywnie malinowy. Jeszcze nie testowałam, ale po tylu pozytywnych opiniach pokładam w nim spore nadzieje ;). Cena po rabacie: 14,39zł. A więc testujemy!
Macie? Polecacie? ;)

10 komentarzy:

  1. wow, Arletka... nie wierzę, że wzięłaś taki kolor :P Brawo! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam kupiłam na tej promocji -40% i jestem bardzo zadowolona:))

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam inny kolor i uwielbiam ten produkt:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie mam i raczej nie będę miała, nooo chyba, że naprawdę by się coś zmieniło heh :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Dla mnie zbyt śmierdzą i wcale nie są lakierami do ust. Poza tym okropnie rozlewają się po zmarszczkach między ustami a okolicą wokół nich. Trylion razy lepsze od nich są błyszczyki L'Oreal Shine Caresse porównywanych do YSL :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Mam ten sam kolor, na ustach wygląda pięknie, ale raczej przez chwilę :-( włosy się do niego kleją i "przeciągają" kolor na twarz, poza tym nieraz miałam też czerwone zęby ;-) poza tym jest śliczna :-)

    OdpowiedzUsuń
  7. jasny odcień chętnie bym przygarnęła

    OdpowiedzUsuń
  8. Ja mam tylko 102 Nova i jestem zadowolona. Stellar jest bardzo ładny, ale ja nie mam odwagi do czerwieni.

    OdpowiedzUsuń
  9. Ja jestem posiadaczką Nude eclipse. Szczerze mówiąc, nie jestem specjalnie zadowolona.

    OdpowiedzUsuń
  10. moja w nałożona w dużych ilościach brudzi ząbki, ale ogólnie produkt na plus, z tym, że ja bardzo rzadko używam czegoś innego niż balsam ochronny ;)

    OdpowiedzUsuń