niedziela, 12 kwietnia 2015

Kamerzysta i fotograf ślubny - nasz wybór

Czas na kolejny ślubny post. Tym razem obiecany - o kamerzyście o fotografie. O ile orkiestra jest ważna, o tyle dla nas osobiście kamerzysta i fotograf są ważniejsi. Na niej właśnie zaoszczędziliśmy, ponieważ wybraliśmy mniejszy zespół, bez masy instrumentów, dzięki czemu cena też była przystępniejsza (tutaj przeczytacie o tym więcej). 
Fotografie i film uwiecznią nasz najpiękniejszy dzień na całe życie, więc one jako pierwsze przywołają wspomnienia, dlatego w tej kwestii mieliśmy rygorystyczne kryteria.

Źródło: http://zatrzymajczas.com/


Chcieliśmy kogoś, kto ma nietuzinkowe spojrzenie na ślub. Kogoś, kto ma również nieograniczone zaplecze nietuzinkowych pomysłów, zarazi nas energią i wychwyci najpiękniejsze momenty i tak pięknego już dnia. Po prostu - żeby patrząc na zdjęcia nie wiało nudą i pospolitością. Oczywiście nie zakładaliśmy możliwości, aby zdjęcia robił nam wujek, kuzyn, czy ktoś inny, kto dorwał lustrzankę i będzie pstrykał bez opamiętania i zastanowienia. 

Źródło: http://zatrzymajczas.com/
Firma, której dwa zdjęcia widzicie powyżej przykuwała uwagę na targach ślubnych, które w lutym odbyły się w Głogowie. Stamtąd miałam ulotkę i namiary. Aczkolwiek jeszcze trochę chcieliśmy poszukać, aby nie podjąć decyzji pochopnie. Niestety, oni w naszych oczach wygrali, więc wybór był już oczywisty. 

Źródło: http://zatrzymajczas.com/
Firma jest z małego, niepozornego miasteczka, a więc i cenę mają konkurencyjną. Była o kilkaset złotych niższa, niż u fotografów w Polkowicach czy Wrocławiu,  którzy aż takiego zachwytu na nas nie wzbudzili. 
W pakiecie (3700zł) otrzymamy:
400 zdjęć z uroczystości zaślubin oraz wesela
album - do wyboru fotoksiążka lub standardowy, z wklejonymi zdjęciami
film oraz teledysk
sesja zdjęciowa w plenerze.

Zatem wszystko to, na czym nam zależało w dodatku w pięknej formie. Oczywiście post dodaję z własnej woli, nie mam z firmą żadnych układów, ani korzyści. Zwyczajnie dzielę się z Wami jak zawsze w tych postach moimi spostrzeżeniami i przemyśleniami. Nas urzekła, choć wiem, że komuś może się nie spodobać ich twórczość, jednakże pamiętajcie - przy takich wyborach to Wasz gust jest najistotniejszy. Nie rodziców, nie cioci, nie wujka i kuzynostwa, ale Wasz. Także spokojnie i pomalutku, a na pewno i w kwestii fotografa oraz kamerzysty znajdziecie najlepsze wyjście :).

9 komentarzy:

 1. jakie piękne zdjęcia... ach odpłynęłam...

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia fantastyczne, oby wszystko się udało:)

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjęcia przepiękne :) cena do niskich nie należy...no ale tow końcu najważniejszy dzień i pamiątka na całe życie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale piękne zdjęcia :) aż miło się ogląda

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma co oszczędzać na fotografie lub kamerzyście - tak jak wspomniała Wdowa Po Stalinie, to jedyna taka okazja w naszym życiu!

  OdpowiedzUsuń
 6. zdjęcia są faktycznie cudowne! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super wybór i cena :) My za kamerzystę i fotografa zapłaciliśmy 3400zł, ale nie było w tym teledysku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna pamiątka<3

  www.justcleo.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. dobry sprzet i podoga to klucz do sukcesu:)

  OdpowiedzUsuń