wtorek, 9 czerwca 2015

Beauty Bloggers Meeting Wrocław 2015


W minioną, upalną sobotę 06 czerwca odbyło się spotkanie blogerek i vlogerek w sercu dolnego śląska, przepięknym i jak zawsze zakorkowanym Wrocławiu ;). Jak już się na pewno domyślacie, czas minął nam na pogaduchach i plotkach, ale nie tylko o kosmetykach. Organizacją spotkania zajęła się Tina, za co serdecznie jej dziękujemy :). 
Spotkanie odbyło się w samym rynku w lokalu CoffeePlanet. Swoją drogą o samym lokalu niestety nic miłego nie mogę powiedzieć. Ceny dosłownie z kosmosu. Ja rozumiem - lokal w centrum, jednakże pobliska konkurencja znacznie bardziej zachęca swoją ofertą i kwotami. Druga sprawa - koszmarna obsługa, mająca problem z rozłożeniem przekąsek na kilka talerzyków, aby każdy miał do nich blisko, czas oczekiwania na kawę sięgający 40 minut, przy czym jedna z blogerek mimo upływu czasu zamówienia nie otrzymała, po prostu zapomniano o niej, a co tam :). Na końcu oczywiście ogromny problem, aby wydać rachunek. Ale ze spotkania cieszyłyśmy się na tyle, że wszystkie te niedociągnięcia przyjęłyśmy z uśmiechem na twarzy.


Nie zabrakło również upominków.


Czas spędziłam na prawdę świetnie, miałam okazję poznać fantastyczne dziewczyny, zarażające dobrą energią i oczywiście spotkać się z tymi, które znam od jakiegoś czasu. A oto lista wszystkich dziewczyn, które wzięły udział w spotkaniu:

1. Tina (organizatorka) - http://bitcheslovecakes.blogspot.com Buziaki :*

9 komentarzy:

 1. swietne nowosci zwlaszcza paese:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę czasem ciężko zrozumieć postawę niektórych właścicieli punktów gastronomicznych. W czasach ogromnej konkurencji lekceważą klientów... No cóż przynajmniej wiecie, gdzie w przyszłości nie warto składać zamówień, bo można się ich nie doczekać;) Najważniejsze, że spotkanie okazało się udane:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spotkanie było naprawdę super! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super sprawa mam nadzieję, że będzie mi dane być na takim spotkaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. O, widzę kilka znajomych twarzy :D Fajnie, że spotkanie się udało mimo kiepskiego lokalu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fakt lokal to była istna tragedia! Catering niewart swojej ceny...
  Ale za to się spotkałyśmy :D :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, że lokal tak zawiódł - aż dziwne, że nie zależy im na dobrej renomie a co za tym idzie i promocji!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrze, że mimo słabego lokalu spotkanie się udało :)

  OdpowiedzUsuń