piątek, 18 marca 2016

Zaproszenia ślubne od Partymika

Tak jak obiecywałam, dziś pora na kolejny post z serii ślubnej. Wielki Dzień coraz bliżej, zaproszenia mamy już od jakiegoś czasu, a więc muszę się z Wami podzielić jak one wyglądają. Od Partymika zamówiliśmy także nalepki na alkohol oraz winietki. 


Może na wstępie wspomnę, że o firmie Partymika dowiedziałam się od Panny Naturalnej oglądając jej filmik na YT z serii ślubnej. Pokazała w nim próbki jakie otrzymała i niesamowicie spodobały nam się te, które widzicie powyżej. Od razu napisałam do Pani Moniki, w mig ustaliłyśmy co i jak a po kilku dniach próbki tych oraz kilku innych zaproszeń były już u mnie. Zaczęliśmy więc ustalać treść i grafikę mapki.Jako, że formatem zaproszenia wyszły niestandardowe, postanowiłyśmy, że nie będą one w kopertach, a zostaną przewiązane sznurkiem z bilecikiem z imieniem i nazwiskiem gościa. W ten sposób również uniknęłyśmy personalizacji treści zaproszenia. 

Kolejnym zamówieniem były winietki oraz nalepki na alkohol graficznie nawiązujących do zaproszeń. Jak już Wam wspominałam, nasze wesele będzie w klasycznym, eleganckim stylu z domieszką stylu rustykalnego. Ta oprawa naszym zdaniem oddaje w 100% nasz pomysł i wizję. Z jednej strony pałac, z drugiej kłosy zbóż w bukietach kwiatów - taki miszmasz w naszym wykonaniu :). 

Jeśli chodzi o Partymikę i przemiłą, pomocną Panią Monikę, jesteśmy przezadowoleni. A cierpliwość to chyba jej drugie imię :)! Kontakt rewelacyjny i bardzo profesjonalne podejście do klienta. Ze świecą szukać takich osób! 

PS Post nie jest sponsorowany, wszystko zostało zakupione przez nas, a Pani Monika dopiero po publikacji postu dowie się, że napisałam o Partymice ;).

9 komentarzy:

 1. Urocze i z pomysłem :) Nie mogę się napatrzeć :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedługo kochana będziesz posiadaczką :D! :* :*:*

   Usuń
 2. Arletko a można spytać jak cenowo wyszło Was zaproszenie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo pomysłowe zaproszenia i grafika piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. rewelacja ! mega mi się podoba ten styl zaproszeń itd :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale oryginalne- podobają mi się :)

  OdpowiedzUsuń